/

Bar

BOOKS & BOOZE s Tomášem Mozrem

Books & booze v Alcron Prague

Pravidelná setkání s Expertem na Barovou Literaturu Tomášem Mozrem

Alcron byl vždy jednou z předních destinací pro milovníky koktejlů, gastronomie, zábavy a pohostinnost.

A tak s radostí oznamujeme novou sérii měsíčních událostí, které rozšíří obzory v oblasti barové kultury. Těšíme se na setkání s renomovaným odborníkem na barovou literaturu, panem Tomášem Mozrem, který vás provede fascinujícími tématy, a to nejen ze světa koktejlů, jejich historie a současnosti, ale také napříč vybranými okruhy barové kultury.

Tomáš Mozr, váš průvodce do světa barové literatury, vlastní impozantní sbírku více než 500 barových knih, a nejenže je vlastníkem, ale všechny tyto knihy také přečetl a nastudoval. Jeho odborné znalosti a vášeň pro mixologii jsou nakažlivé a zaručujeme, že každý, kdo se zúčastní, si odnese nejen nové poznatky, doporučení na ty správné knihy, ale i zážitek z degustace koktejlů.

Každý měsíc se můžete těšit na neformální a pohodovou rozpravu s Tomášem Mozrem, kde bude sdílet své znalosti, příběhy a pikantérie ze světa koktejlů. Není to vůbec o strojených prezentacích, ale o volné diskusi a sdílení vášní s ostatními milovníky dobrého pití.

Alcron Bar team vás uvítá degustačními koktejly, které budou inspirované daným tématem. Přijďte si užít jak skvělou atmosféru baru, tak chvíle plné nových objevů, smyslných chutí a zajímavých příběhů.

Tomáš a Alcron Bar team přivítají hosty vždy ve dvou vlnách. První od 17:00 a druhé od 19:00, kdy se hosté mohou připojit kdykoliv.

Tato jedinečná událost je otevřená všem, kteří chtějí prozkoumat tajemství světa koktejlů a barové kultury. Přijďte se k nám připojit každý měsíc a nechte se unést do světa, který spojuje znalost, vášeň a sofistikované pití.

Zúčastníte se šesti z dvanácti tematických večerů? Stáváte se pak jedinečným členem skupiny „Friends of Alcron“ a těšte se na překvapení.
Pro více informací kontaktujte Alcron Bar na: alcron.bar@almanachotels.com
Vše je kompletně na nás a to je o DŮVOD navíc, proč byste si opravdu neměli nechat tuto událost ujít!

Přehled témat:

MĚSÍC NAVRHOVANÝ TERMÍN BRAND TÉMA
LEDEN 30. 1. Ferrand Cognac Rapper vs. Aristokrat: Exkurze do světa koňaku
ÚNOR 27. 2. Fever-Tree, Crodino Pití a pijáctví aneb suchý únor trochu jinak
BŘEZEN 26. 3. Los Siete Misterios Agáve pro vše dobré i zlé
DUBEN 23. 4. Gloria Jak káva ke koktejlu přišla
KVĚTEN 28. 5. Plantation Staré české knihy barmanské
ČERVEN 25. 6. Citadelle Novodobé ginové šílenství
ČERVENEC 30. 7. Angostura, Averna Řeč bylin
SRPEN 27. 8. Citadelle Hotelové bary
ZÁŘÍ 24. 9. Campari, Cinzano Cocktail Hour: Čas aperitivu
ŘÍJEN 29. 10. Plantation Rum: nápoj, který dobyl svět
LISTOPAD 26. 11. Wild Turkey Barmanské příručky: čeho se držet a komu věřit
PROSINEC 10. 12. Terroir Champagne Champagne in full swing

Alcron Bar si vyhrazuje právo na možnost změny termínů v návaznosti na provozu baru. Děkujeme za pochopení. Pro aktuální dění nezapomeňte sledovat také náš IG @alcronbarprague