alcron bar logo

Elegantní koktejlový
bar v Praze

Elegantní koktejlový
bar v Praze

Nažhavte se prvotřídními koktejly míchanými skutečnými profesionály ve stylové, moderní atmosféře v unikátním koktejlovém baru v Praze. Užijte si atmosféru s nápaditými chutěmi a vůněmi přenesenými do koktejlových sklenic v jedinečném a intimním prostředí. Vychutnejte si autentické koktejly jako Alcron, Prima Balerina nebo Olga, které se pojí s historií původního, ikonického hotelu Alcron. Oblíbeným místem pro setkávání je Alcron Bar také díky designově provedenému stylu art deco. Přijďte se přesvědčit sami.

ALCRON BAR

Osvoboďte svou mysl a uspokojte své chuťové buňky špičkovými drinky.

SOUKROMÝ BAR

Rezervujte si náš speciální privátní bar, kde můžete zažít exkluzivní mixologii v soukromém prostředí, která rozšíří vaše chuťové pohárky. Tento bar je ideální pro zvláštní příležitosti, oslavy a pracovní shůzky v naprostém soukromí.

SOUKROMÝ BAR

alcron gallery bar 5

NÁŠ TÝM

alcronprague bar vit kosik

Vít Kosík

Head Bartender

Vít Košík je Head Bartender Alcron baru a podobně jako Daniel se v gastronomii pohybuje přes 20 let. Prošel různými pozicemi v restauračních kuchyních a zkušenosti v tomto oboru sbíral mimo jiné v Austrálii, kde se zdokonalil v barmanském řemeslu, které mu učarovalo. Pracovat v Alcronu, který je dlouholetou ikonou Pražské gastronomické scény, je pro něj čest.

alcronprague bar daniel prokes

Daniel Prokeš

Bar Manager

Manažer baru, Daniel Prokeš, má přes 20 let zkušeností v gastronomii. Začínal v Itálii v kuchyni, kde se naučil pracovat se surovinami a po návratu se postupně vypracoval na pozici barman a později bar manažer. Prošel si několik známých pražských barů a hotelů. Práci v Alcronu vnímá jako velký závazek, „protože je to jeden z mála hotelových barů, který má tak dlouhou historii”, dodává Daniel.

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

Almanac 119a
Almanac 119a

GUEST BARTENDING V ALCRON BARU

Bar
31. 05. 2024
Již 31.5.2024 vás zveme do Alcron Baru na exkluzivní Guest Bartending, tentokrát s globálním ambasadorem značky Ron Abuelo Cristobalem Srokowski. Akce začíná ve 20:00. Zarezervujte si své místo ještě dnes! Rezervace bar | Alcron (alcronprague.cz)    
Již 31.5.2024 vás zveme do Alcron Baru na exkluzivní Guest Bartending, tentokrát s globálním ambasadorem značky Ron Abuelo Cristobalem Srokowski. Akce…

BOOKS & BOOZE S TOMÁŠEM MOZREM

ALMANAC X PRAGUE
Před námi je další…
ÚT
28. 05. 2024

NOVINKY Z alcron baru

alcron prague signature edice drinku main

Kde se mixologie setkává s uměním!

Speciální signature edice drinků nově v Alcron baru již od 26. 1. Dopřejte si neobyčejné věci, protože náš…
Read moreČíst více
Books & booze v Alcron Prague

BOOKS & BOOZE s Tomášem Mozrem

Pravidelná setkání s Expertem na Barovou Literaturu Tomášem Mozrem Alcron byl vždy jednou z předních destinací pro milovníky…
Read moreČíst více
alcron prague bar puncovy servis 2

PUNCH SOCIETY v Alcron Baru

Alcron bar Vám nově přináší punčový servis – nejstarší míchaný drink u nás! Alcron Bar Vám s radostí…
Read moreČíst více

Sledujte nás také na instagramu

Objevte Metamorphosis - speciální drink na počest Franze Kafky!🍸✨

Kafka Gin | Citronová šťáva | Cukrový sirup

Přijďte ochutnat magii proměny do našeho baru!🔮
.
.
.
#alcronbar #exclusive #drink #cocktail #metamorphosis #franzkafka #world50best #bar #barlife #Praguebar #Prague #czech #czechrepublic #reels #kamvpraze #objevprahu #visitcz #visitprague
...

BOOKS & BOOZE s @t.mozr v Alcron Baru, tentokrát na téma “Staré české knihy barmanské”.📚🧐
Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek a rezervujte se své místo.🍸

Kdy: 28.5.2024
Čas: 17:00 a 19:00
Celá událost i drinky jsou ZDARMA!🤩

Link na rezervaci naleznete v biu👆🏼
.
.
.
#alcronbar #tomasmozr #booksandbooze #bar #praguebar #drinks #bestbars #bestbarsprague #event #pragueevents #foundinalmanac
...

Náš Alcron bar je součástí @praguecocktailweek kdy si pro vás náš tým připravil skvělé koktejlové menu se značkou @ronbotran 🖤🥃 Tyto speciální drinky si u nás můžete užít až do 13.5.2024.

Těšíme se na vás!

@warehouse1cz
.
.
.
.
#bar #bartender #praguecocktailweek #cocktails #drinky #praha1 #prague #visitcz #visitprague
...

@mirrorbarcarlton BAR TAKEOVER❤️‍🔥 #alcronbarprague
.
.
.
.
#alcron #bar #visitcz #visitprague #praha #world50best
#world50bestbars #world100 #bartenders
...

CAMPARI HOTEL X @alcronbarprague ❤️💥 #camparicz
.
.
.
.
#bestbars #camparihotel #campari #alcronbar #alcronprague #alcron #almanac #foundinalmanac #visitcz #visitczechrepublic
...

Připravte se na vzrušující dobrodružství!🍸

Zcela exkluzivně přinášíme možnost zažít @mirrorbarcarlton u nás v centru Prahy v Alcron baru!

Již 11. 4. budeme za podpory hlavního partnera eventu – @pernodricard a @milan.drahos.31 hostit legednární slovenský bar Mirror!

🕑 Od 14:00 do 15:30 si můžete užít Masterclass a od 20:00 se těšit na kompletní bar take over.

Během této události budete mít jedinečnou šanci ochutnat 4 signature drinky z menu Mirror baru a zažít nezapomenutelný servis jejich barmanů.

O váš pitný režim se bude starat Peter Marcina, manažer a také samotný autor konceptu baru a vítěz slovenského finále Diageo Reserve World Class.

Pravou rukou mu bude Head Bartender Romana Vodná, která má pro letošek mnoho profesních plánů a jedním z nich je například účast na soutěži World Class.
Doporučujeme předešlou rezervaci: alcron.bar@almanachotels.com ❤️ #alcronbar #mirrorbarcarlton
.
.
.
.
#world50best #worldbestbars #bars #bary #kamvpraze #objevprahu #praha1 #prague #praha #praha❤️ #visitcz #visitczechrepublic
...

Bratislavský Mirror Cocktail bar 11.4. v Alcron baru! ✨🥃🍹🍸

Bar, který v roce 2023 očaroval světovou scénu natolik, že se v rozšířeném prestižním žebříčku o nejlepší světové bary @50bestbars umístil na 90. místě!
 
Toto ocenění jen potvrdilo pověst Mirror Cocktail Baru jako místa světové úrovně, postaveného na základních pilířích – kvalita, elegance, umění a příroda, kde každý drink vzdává hold alchymii koktejlové přípravy, má rafinovanou chuťovou kompozici a vyváženost a podává sa v originálním servisu z rukou mísních umělců.

A teď, zcela exkluzivně přinášíme možnost zažít tento jedinečný zážitek u nás v centru Prahy v Alcron baru! Již 11.4. budeme za podpory hlavního partnera eventu - @pernodricard hostit @mirrorbarcarlton!

🕑 Od 14:00 do 15:30 si můžete užít Masterclass a od 20:00 se těšit na guestshift.

Během této události budete mít jedinečnou šanci ochutnat 4 signature drinky z menu Mirror baru a zažít nezapomenutelný servis jejich barmanů. O Váš pitný režim se bude starat Peter Marcina, manažer a také samotný autor konceptu baru a vítěz slovenského finále Diageo Reserve World Class.
Pravou rukou mu bude Head Bartender Romana Vodná, která má pro letošek mnoho profesních plánů a jedním z nich je například účast na soutěži World Class.
 
@pernodricard
@mirrorbarcarlton
@milan.drahos.31

Nenechte si ujít tento úžasný zážitek! Stay tuned!
 
Doporučujeme předešlou rezervaci na: alcron.bar@almanachotels.com
...

Provozní doba

Pondělí

14:00 – 00:00

Úterý

14:00 – 00:00

Středa

14:00 – 00:00

Čtvrtek

14:00 – 00:00

Pátek

14:00 – 01:00

Sobota

14:00 – 01:00

Neděle

14:00 – 00:00