/

RestauraceBar

Prague Pride v hotelu Almanac X Alcron Prague, kde se luxus snoubí s originalitou

alcron prague pride breakfast

Od 7. do 13. srpna se v Praze uskuteční 13. ročník lidskoprávního festivalu s názvem Prague Pride. Pokud vás tato problematika zajímá, určitě do naší metropole v srpnu vyrazte. Exkluzivní hotel Almanac X Alcron Prague si při této příležitosti pro účastníky akce připravil několik zajímavých balíčků, díky kterým si můžete bohatý program naplno užít.

Hotel Almanac X Alcron Prague se nachází v centru Prahy, na adrese Štěpánská 40, na všechna klíčová místa spojená s Prague Pride to tak budete mít, co by kamenem dohodil. Užijte si živoucí atmosféru oslav Prague Pride, Duhový pochod i další akce a buďte v samém srdci dění.

Balíček Prague Pride package zahrnuje pobyt na 2 noci v pokoji dle vašeho výběru, úvodní welcome drink, speciální snídani a originální tričko s motivem Prague Pride, jehož autorem je přední módní návrhář Lukáš Macháček. Balíček lze využít v termínu 6. až 14. srpna 2023 a jeho cena se pohybuje od 420 euro (při pobytu na 2 noci) podle kategorie zvoleného ubytování.

Rezervaci můžete provést přímo na tomto odkazu:

Nenechte si ujít také zajímavou nabídku v místním Alcron Restaurantu. V sobotu 12. srpna v době od 8:00 do 11:30 je pro vás připravena Pride Breakfast. Těšit se můžete na vynikající hotelovou snídani, welcome drink Pride a originální tričko od Lukáše Macháčka. Posnídejte stylově v prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, kde na vás dýchnou tradice, ruku v ruce se sofistikovaným stylem. Snídaně dělá den, a tak po Pride Breakfast můžete pokračovat přímo na pochod Pride Parade. Zahájen bude v sobotu po poledni v dolní části Václavského náměstí, do duhového hot spotu je to z hotelu Almanac X Alcron Prague jen pár kroků.

Speciální snídani za 1 450 Kč si můžete zarezervovat zde:

Do poznámky v online formuláři prosím uveďte heslo Pride.

Během Prague Pride nezapomeňte zavítat i do nové kavárny Elias CoffeeShop, která se nachází v krásně zrekonstruovaných prostorách hotelu Almanac X Alcron Prague. Speciální akce s Pride tematikou je pro vás připravena v týdnu od 7 do 11. srpna. Při příležitosti festivalu bude výjimečně otevřeno také v sobotu dvanáctého, kdy bude akce vrcholit.
Elias je jako příjemná oáza, kde si v nabitém „Pride“ programu můžete odpočinout, vychutnat lehký snack nebo skvělý oběd. Osloví vás zajímavou nabídkou osvěžujících nápojů. Samozřejmostí je prémiová káva, kterou bude na oslavu duhového týdne zdobit jedinečné Café Latte Rainbow art. A pokud se bojíte, že by vám během festivalu něco zásadního uniklo, můžete si všechny laskominy vzít sebou a pochutnat si na nich přímo v centru dění.

Aktuální informace o aktivitách spojených s Prague Pride i dalších akcích naleznete online na almanachotels.com, na Instagramovém profilu a na Facebooku.